Senkron Yazılım 13-16 Eylül 2018 Tarihlerinde CNR Sports Week İstanbul’da

Senkron Yazılım, Lapis ile birlikte 13-16 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan CNR Sports Week’e katılım sağlayacak.

 

Online Bilet Almak İçin Tıklayınız

Senkron Yazılım, 12-15 Nisan 2018’de FIBO Fuarı’nda !

Senkron Yazılım, her sene olduğu gibi bu sene de Almanya/Köln’de gerçekleştirilecek olan FIBO 2018 Uluslararası Fitness, Wellness ve Sağlık Ürünleri Fuarı’nda Lapis ürünüyle yer alacak. Bu sene Lapis’e ek olarak, yenilikçi teknolojisiyle spor salonlarında, otellerde, aqua parklarda havlu kullanımını düzenleyen ve tesislere havlu operasyonu için büyük maliyet avantajı sağlayan Havlumat da, Senkron Yazılım standında ziyaretçilerle buluşacak.

Senkron Yazılım, 24-25 Mart 2018 Güzellik Sektöründe İşletme Kongresi’ne Katıldı

Türkiye güzellik sektörünün ilk ve tek Güzellik Sektöründe İşletme Kongresi’ne, Senkron Yazılım Satış Müdürü Aydın İnanç katıldı. Kongrede ‘’Müşteri Memnuniyeti ve Randevu Takibinde Teknolojinin Gerekliliği’’ üzerine konuşma gerçekleştiren İnanç, işletme sahiplerine, sektöre yeni adım atacak girişimcilere, en yeni teknolojiler ile donatılmış Senkron Yazılım ürünlerini anlattı.

Lapis, 22 Kasım 2017 SPA Wellness Business Network Buluşmasında

Senkron Yazılım, Lapis Sense ürünü ile SPA Edition Cansu Kozmetik’in ikincisini düzenlediği, SPA Wellness Business Network buluşmasında yerini aldı. SPA Wellness sektörünün bir araya geldiği buluşmada, uzmanlar tarafından sektörün ihtiyaçları konuşuldu. Sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırması yönünde, sektör uzmanlarına katkı sağlayacak buluşmada Genel Müdürümüz Erdal Özkan, katılımcılara Lapis ile entegre çalışan donanım çözümlerini anlattı.

yeni-haber2
LAPIS 7-10 NİSAN 2016’DA TEKRAR FIBO FUARI’NDA!

Lapis geçtiğimiz yıl da sektörün en büyük fuarlarından olan ve Almanya’da gerçekleşen FIBO Global Fitness fuarında 8. Hall E32 Numaralı standında katılımcılar ile buluştu.

Lapis ve Gantner ATRAX’15 Fuarında!

Fitness-Wellness sektörü için özel olarak tasarlanan spor merkezi yazılımız Lapis ve müşterilerimize uçtan uca çözüm sunmamıza yardımcı olan donanım iş ortağımız Gantner, 3-5 Aralık tarihinde İstanbul Expo Center’da gerçekleşen Atrax ’15 Uluslararası Eğlence, Etkinlik, Park Endüstrisi ve Hizmetleri fuarında sektörün ileri gelenleri ile buluştu.

Spor salonu yazlımı spa yazılımı lapis spor merkezi yazılımı
Lapis, 13-14 Aralık 2016’da SPA Edition Etkinliğinde

Lapis, 13-14 Aralık tarihlerinde Radisson Blu Şişli Hotel’ de düzenlenen SPA Edition Etkinliğinde yerini aldı. Tüm sektörün bir araya geldiği, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu etkinlikte sektörün ihtiyaçları konuşuldu.

 

Lapis standını ziyaret eden misafirler Lapis ürününü bir yandan incelerken bir yandan uygulama yaparak deneyimlediler. Ziyaretçiler, Lapis ile entegre çalışan donanım çözümlerini canlı olarak görme imkanına sahip oldular.

2. TURİZM TEKNOLOJİLERİ GÜNÜ’NDE YERİMİZİ ALDIK

Türkiye Bilişim Derneği’ nin 3 Aralık 2016 tarihinde Antalya Hotel SU’ da gerçekleştirdiği 2. Turizm Teknolojileri Günü’ nde bizde yerimizi aldık. 2. Turizm Teknolojileri Günü’ nde sektöre katkı sağlayacak değerli konuşmacılar ve 300’ün üzerinde katılımcı yer aldı. Standımızı ziyaret edip, ürünlerimiz hakkında bilgi alan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Spor salonu yazlımı spa yazılımı lapis spor merkezi yazılımı
Lapis, ISF Fuarı’na Katıldı
Spor salonu yazlımı spa yazılımı lapis spor merkezi yazılımı

Lapis, 25-28 Kasım tarihlerinde Cidde’de gerçekleşen ISF fuarındaydı.

 

Arabistan bölgesinin en büyük spor ve fitness fuarı olan ISF (International Sports and Fitness) fuarında Lapis’i tanıttık. Bizleri ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

LAPIS E-ARŞİV

Kağıt faturanın getirdiği zaman kaybını ve posta maliyetlerini sıfırlayabileceğiniz elektronik ortam üzerinden hızlı ve güvenli şekilde gönderim yapabileceğiniz e-arşiv hizmetini istenilen portala entegre ediyoruz.

 

 

LAPİS E-ARŞİV AVANTAJLARI

 


Tüm faturalarınızı elektronik ortamda mükelleflerinize ulaştırmanızı sağlar.

 

Tüm faturalarınızı entegratör firma tarafından yasal süresi boyunca saklamanıza olanak sağlar.

 

Fatura göndermeden kaynaklanan posta/kargo maliyetlerinizi ortadan kaldırır.

 

Fatura göndermeden kaynaklanan posta/kargo maliyetlerinizi ortadan kaldırır.

 

Fatura kesme işleminden kaynaklanan kağıt ve baskı maliyetlerinizi ortadan kaldırır.

 

En önemlisi bu vesileyle doğaya verdiğimiz zararı en aza indirmeye fırsat tanır.

Fibo 2015 Fuarı’ndakİ İlk Türk Yazılım “Lapis”
Spor salonu yazlımı spa yazılımı lapis spor merkezi yazılımı

9-12 Nisan 2015 tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen Fibo Uluslararası Fitness Sağlık ve Spor Fuarı’na Türkiye’den katılan ilk yazılım firması olmanın gururunu taşımaktayız.

 

8th Hall, D18 numaralı standımızda fitness sektörü için özel olarak üretilen yazılımımız Lapis’i Avrupa ile tanıştırdık.

PRİMLERİ DAĞITIRKEN ZORLANMAYIN

Personel primlerini hazırlanırken zorlanıyor musunuz? Çalışanlarınız kendi primlerini takip edebiliyor mu?
Primler konusunu Lapis’e bırakın, içiniz rahat olsun!

 

Satış uzmanı primleri (kulubun prim sistemi dahilinde) yaptıkları satışlara göre, servis veren personellerin primleri ise yaptıkları iş sayısına göre, yönetici primleri ise genel ciro üzerinden hesaplanır. Bu kadar çok değişken varken bütün primler nasıl hesaplanacak? Lapis hepsini sizin için otomatik hesaplayacak.

 

Lapis’te esnek bir prim altyapısı var. Özelleştirilebilen satış personel ve servis personel prim sistemi ile zaman harcamadan güvenli bir şekilde prim hesaplaması yapabilirsiniz. Prim sisteminin Lapis’ten hesaplanması aynı zamanda bir otokontrol mekanizmasıdır. Hem çalışanlar kendi primlerini takip edebilirler, hem de dataların sisteme doğru girildiğinden emin olmuş olursunuz.

 

Hem çalışan hem kulup sahibi mutlu!

Lapis, 6-9 NİSAN 2017’DE FIBO KOLN FUARINDA SİZLERLE

 

Spor salonu yazlımı spa yazılımı lapis spor merkezi yazılımı

Fibo Köln’de standımıza davetlisiniz.

Stand No:

6-9 Nisan Köln

Lapis 7-10 Nisan 2016’da Tekrar Fibo Fuarı’nda!

Lapis geçtiğimiz yıl da sektörün en büyük fuarlarından olan ve Almanya’da gerçekleşen FIBO Global Fitness fuarında 8. Hall E32 Numaralı standında katılımcılar ile buluştu.

E-Bültene Kayıt Ol

Ücretsiz Demo TalebiÜcretsiz Demo TalebiREQUEST FREE DEMO