ELEKTRONİK DOLAP SİSTEMİ

Elektronik dolap sisteminde misafirleriniz sahip oldukları üyelik kartları ile dolapları kullanabilirler. Bunun için bir pin-pad’e veya asma kilite ihtiyacınız yoktur. Online ve Offline olmak üzere iki sistemi vardır. Online sistem enerji ile çalışır, bir yazılım tarafından kontrol edilir,dilediğiniz gibi raporlama yapabilirsiniz. Offline sistem ise pil ile çalışır. Offline sistemde dolapların son 50 kullanıcı listesi sistem bilgisayara bağlanıp raporlanabilir.

 

Dilerseniz,
• Müşteri bir dolabı kilitledikten sonra ikinci dolabın kilitlenmesine izin verilmez,
• Dolabı kilitli iken turnikeden çıkışa izin verilmez,
• Turnikeden girmemiş ise dolabını kilitleyemez.

 

Bu özelliği Lapis ile entegre olarak kullanmak size daha yönetilebilir bir tesis sunacaktır.

TESİSLERDEKİ EN BÜYÜK SORUNLARA KOLAY ÇÖZÜMLER

 Şifremi Unuttum!

 

Tesisinizde pin-pad kullanıyorsanız misafirlerden sıkça gelen “şifremi unuttum” cümlesini duymaya alışıksınızdır. Gantner Elektronik Dolap Sistemi ile şifre derdiniz ortadan kalkıyor, misafirleriniz dolaplarını kartları ile açabilirler. Böylece şifremi unuttum diyerek ve başka birinin dolabını açtırma ihtimali olan kötü niyetli kişileri engellemiş olursunuz.

 

 Dolap Numaramı Unuttum!

 

Misafirleriniz şifrelerini hatırlasalar bile dolap numaralarını unutabiliyorlar. Eğer Gantner Elektronik Dolap Sistemi kullanıyorsanız, misafiriniz dolapların bulunduğu yerdeki info terminale kartını okutabilir, sistem tarafından hangi dolabı kilitlediği bilgisi kendisine iletilir.

 

 Dolabımı başka biri açmış!

 

Art niyetli kişileri ve güvenlik açıklarını engellemek için Gantner Elektronik Dolap Sistemlerini kullanabilirsiniz. Her müşteri kartı ile sadece kilitlediği dolabı açabilir. Ayrıca online sistemde dolap farklı bir şekilde, zorla açılmaya çalışılıyorsa resepsiyona uyarı gider. Bu şekilde tesisinizde ekstra güvenlik sağlamış olursunuz.

 

 Dolap Kullanım İstatistiği

 

O anda kaç dolap açık, kaç tanesi kullanılıyor, bu ay kaç dolap kullanılmış, zamana göre kullanım yoğunlukları vs.. gibi sorularınızın cevaplarını Gantner ile alabilirsiniz. Bu sistem sonucunda kullanım istatistiklerinizi çıkartabilirsiniz.

 

 Personel Tasarrufu

 

Dilerseniz “ .. saatte bütün dolaplar açılsın” şeklinde istekleriniz ile her gün sonunda kilitli dolap kalıp kalmadığını anlamak için personel mesaisi harcamamış olursunuz.

 

 Kiralık Dolap Otomasyonu

 

Sistemimiz Yıllık veya Aylık olarak kiralanan dolapların kart sahiplerinden başka kartla açılmalarını engellemektedir. Süre bitiminde kart sahibi de dolabı açamaz, üyeliğini yenilemesi gerekir.

 

 Dinamik Mode

 

Online sistemde özellikle “kişiye özel hizmet veren” tesisler için dolabın kullanıma hazır olup olmadığını gösteren bir özellik vardır. Öncelikle dolap, içinde temiz malzemeler (terlik, havlu, peştamal vs.) ile birlikte kapalıdır. Misafiriniz dolabı açar, içinde bulunan terlik, havlu vs.. alır,kendi eşyalarını koyar. Bu durumda dolap kullanıcı tarafından tekrar kilitlendiği zaman artık diğer kullanıcıların erişimine engelli bir şekilde kapalıdır. Misafir ayrıldıktan sonra, bu dolabın yeniden temizlenip, gerekli eşyaların içine konulması için sistem housekeeping e uyarı verir. Böylece hem misafirleriniz kullandıkları dolabın temiz ve hazır olduğundan emin olurlar hem de fazladan havlu kullanımının önüne geçilmiş olur, size kaynak tasarrufu sağlar.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ

Geçiş kontrol sistemleri çözümü ile misafirlerinizin giriş-çıkışlarını ölçümleyebilir, raporlamasını alabilirsiniz. Böylece kaynak, tesis ve pazarlama planlaması yapabilirsiniz.

 

• GAT 6100 Kart Okuyucu Sistem turnikenin üzerine gömme şeklindedir.

 

• GAT 6150 Kart Okuyucu Sistem ise turnikelerin içine gömme olarak monte edilir

.

• “Kart Parmak İzi” sisteminde biyometrik datanız alınmaz, veritabanında misafirin parmak izi tutulmaz, alınan parmak izi kartın içine yüklenir, geçişlerde önce kart sonra parmak izi kullanılır. Parmak izi ile kartın içindeki data birbiri ile uyum içerisindeyse geçişe izin verilir.

Donanim-Cozumleri-Bg3

ELEKTRONİK CÜZDAN

Dilerseniz misafir üyelik kartına para yükleyebilir, böylece üyeleriniz tesis içinde alışveriş yapabilir, kafeteryayı kullanabilir, satış noktalarından ve otomatlardan yiyecek-içecek alışverişi yapabilirler. Bu sistemle üyelerinizin yanında kart dışında (para, kredi kartı vs..) taşımalarına gerek kalmayacaktır.

ÜYELERİNİZ KAÇ DAKİKA DUŞ ALIYOR?

DUŞ TERMİNAL OTOMASYONU

Sizin de üyeleriniz duşta çok mu kalıyor? Spor tesislerinin önemli gider kalemlerinden olan su ve enerjiyi daha tasarruflu kullanabilirsiniz!
Elektronik cüzdan uygulaması ile duş terminallerinde üyeleriniz bilekliğini okuttuğu anda su akmaya başlar ve sizin belirleyeceğiniz süre boyunca akar. Örneğin 3 dakika olarak belirlerseniz, her üyenizin günde bir kere 3 dakika duş alma hakkı olur.

ÜYELERİNİZ DUŞTA SIRA BEKLEMESİN

Dilerseniz duş hizmetini ücretli hale getirebilirsiniz, kartına yükleme yapan üye, kartını okutup duş bedelini verir ve duşunu alır.

Üyeleriniz sıra beklemesin, sizde su ve enerjiden tasarruf edin!

Aynı sistemi solaryum odalarınızda da kullanabilirsiniz.

OTOMAT UYGULAMASI

Lapis’in Elektronik Cüzdan modülü sayesinde, üyeleriniz otomatlardan ürünlerini kolaylıkla satın alabilirler ve satılan ürünlerinizin stoklarınızdan düşmesini otomatik olarak sağlar ve kaynaklarınızı daha verimli yöneterek satışlarınızı artırabilirsiniz yazılacak.

SOLARYUM UYGULAMASI

Lapis’in Elektronik Cüzdan modülü sayesinde, solaryum kullanıcıları, solaryum cihazına kart veya bilekliklerini okutarak, cihaz içerisinde kalacağı süreyi belirleyerek cihazı kullanabilirler. Solaryum cihazı, seçilen süre kadar aktif olacak ve aynı zamanda seçilen süre kadar kişinin bakiyesinden düşürecektir. Bu operasyon için ilave bir personel ihtiyacına gerek kalmayacaktır.

E-Bültene Kayıt Ol

En güncel haberlere, kampanyalara ulaşın.

Ücretsiz Demo TalebiÜcretsiz Demo TalebiREQUEST FREE DEMO